українська / русский

спаринг віст лого
 
ТЕХНОЛОГІЯ СИСТЕМИ GPS МОНІТОРИНГУ ТРАНСПОРТУ
1. Структура системи GPS моніторингу транспорту. Як це працює?

Структура системи GPS моніторингу транспорту – модульна. Це дозволяє підібрати для Замовника найбільш оптимальне рішення та укомплектувати систему „під конкретне завдання”. Система GPS моніторингу транспорту складається із бортового обладнання (GPS трекера, GPS/GSM антени), необхідних датчиків, диспетчерського та серверного програмного забезпечення.

2. Програмне забезпечення GPS моніторингу транспорту

Диспетчерське програмне забезпечення системи GPS моніторингу транспорту – це комплекс програмних модулів, що призначенні для моніторингу, контролю, аналізу та оперативного управління транспортними засобами. Диспетчерське програмне забезпечення надає можливість адмініструвати систему, зберігати дані та формувати звіти.

3. Електронні карти GPS моніторингу транспорту

У системі GPS моніторингу транспорту всі дані про місцезнаходження та переміщення транспортних засобів відображаються на електронних картах місцевості. Для цього користувачеві необхідно або придбати електронну карту тієї місцевості, на якій планується здійснювати GPS моніторинг транспортних засобів, або використовувати загальнодоступні карти Інтернету.

4. Програмний модуль „Маршрути”
Програмний модуль „Маршрути” призначений для планування і контролю графіка проходження транспортним засобом контрольних зон. Програмний модуль „Маршрути” надає можливість створювати маршрутні листи, контролювати час і місця зупинок, витрати палива під час проходження маршруту, перетин контрольних меж та проходження транспортним засобом контрольних крапок.
5. Контроль палива
Контроль палива – це важливий інструмент зменшення витрат на утримання парку транспортних засобів, що особливо актуально при постійному подорожанні енергоносіїв. У системах GPS моніторингу транспорту контроль за витратами палива здійснюється за допомогою датчиків палива. Система надає достовірну і оперативну інформацію про заправки, зливи та витрати палива, яка буде корисна у питаннях управління, обліку та контролю за автопарком.
6. Підрахунок пасажирів
Система підрахунку пасажирів надає можливість контролювати кількість пасажирів, що перевозяться в міському наземному транспорті (автобуси, тролейбуси, трамваї, маршрутні таксі). Основою системи підрахунку пасажирів є датчики підрахунку пасажирів.
7. Ідентифікація водіїв
Система ідентифікації водіїв використовується для обліку робочого часу водіїв, а також дозволяє визначати персональну відповідальність у позаштатних ситуаціях. У системі GPS моніторингу транспорту для ідентифікації водіїв застосовуються зчитувачі RFID-карток, що зчитують дані з персональних карток водіїв.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів