українська / русский

спаринг віст лого
 
ОБЛАДНАННЯ СИСТЕМИ GPS МОНІТОРИНГУ ТРАНСПОРТУ :
8. ОБЛАДНАННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ВОДІЇВ
8. ОБЛАДНАННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ВОДІЇВ

Для ідентифікації водіїв в кабіні транспортного засобу монтується спеціальне обладнання – зчитувач RFID-карток, що представляє собою карт-рідер, який зчитує дані з персональних карток водіїв.

Кожному водієві видається персональна карточка-ідентифікатор. У системі GPS моніторингу транспорту зберігаються всі персональні дані про працівників, в першу чергу прізвище та ім’я.  Працюючи на даному транспортному засобі, водій реєструється, вставляючи картку у карт-рідер.

Такий контроль використовується для обліку робочого часу та дозволяє визначити персональну відповідальність у позаштатній ситуації.

Ключові слова: купити GPS моніторинг транспорту у Львові, контроль палива, персоналу і вантажів, проточні датчики рівня витрат палива, on-line моніторинг, GPS Львів, антени GPS/GSM, GPS трекер, GPS мониторинг транспорта во Львове, купить проточные датчики расхода топлива, датчики уровня топлива, контроль топлива, контроль транспорта, персонала, груза, GPS слежение, GPS мониторинг передвижения транспорта, спутниковый мониторинг, купити радіостанції, рації Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard у Львові,  рації у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Хмельницьку, Києві.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів