українська / русский

спаринг віст лого
 
МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАСТОСУВАННЯ GPS МОНІТОРИНГУ :
1. Функціональні можливості системи GPS моніторингу транспорту
1. Функціональні можливості системи GPS моніторингу транспорту

Керівнику компанії, автопарк якої налічує десяток, а то і декілька десятків транспортних засобів, важко, а у більшості випадків – неможливо проконтролювати реальне місцезнаходження усіх транспортних засобів, наявність несправностей, витрати палива, нецільове використання автопарку („ліві рейси”), дотримання маршрутів, невчасну доставку вантажів і т.д. Внаслідок неефективного управління та зловживань персоналу компанії загрожують додаткові фінансові втрати, зіпсований імідж та можливість втрати клієнтів.

Система GPS моніторингу транспорту надасть можливість спостерігати на моніторі персонального комп’ютера у режимі реального часу „on-line” місцезнаходження транспортних засобів та усі параметри руху.

Система GPS моніторингу транспорту фіксує: місцезнаходження, швидкість і напрям руху, пройдений шлях, час і місце зупинок, покази датчиків, витрати палива, перетин контрольних зон тощо.

Система GPS моніторингу транспорту надасть Вам нові можливості:

 • Контролювати місцезнаходження транспортного засобу у режимі реального часу („on-line”).
 • Зменшити експлуатаційні витрати автопарку за рахунок контролю переміщення автотранспорту, недопущення нецільових рейсів, контролю витрат палива, оптимізації маршрутів.
 • Зменшити витрати палива за рахунок ефективного контролю за його використанням, контролю переміщення транспорту та оптимізації маршрутів. У транспортний засіб монтується датчик палива. На основі даних GPS трекера та датчиків палива система GPS моніторингу транспорту надає інформацію про час, місце, об'єм заправок і зливів палива, витрати палива під час руху.
 • Виявляти нецільове використання автотранспорту („ліві рейси”).
 • Підвищити ефективність транспортної логістики. Система GPS моніторингу транспорту надає можливість розробити оптимальні маршрути і шляхові завдання, здійснювати аналіз маршрутів за будь-який проміжок часу,  порівнювати планові і фактичні маршрути, здійснювати оперативне управління шляховими листами в режимі реального часу („on-line”). Ефективна транспортна логістика дозволить оптимізувати вантажні перевезення, мінімізувати затримки при доставці вантажів, уникнути пов’язаних із цим фінансових витрат та втрати клієнтури.
 • Підвищити безпеку перевезення та забезпечити збереження вантажів за рахунок моніторингу швидкості руху, дотримання заданих маршрутів та використання датчиків. Датчики відкриття дверей вантажних відсіків автомобілів фіксують відкриття дверей контейнерів/ вантажних відсіків транспортних засобів. Датчики температури та вологості фіксують температуру та вологість повітря (напр., у рефрижераторах).
 • Задавати контрольні зони на електронній карті місцевості та отримувати повідомлення про перетин їх меж, в’їзд/виїзд транспортного засобу у/за контрольні зони. Систему можна налаштувати так, щоб вона автоматично інформувала диспетчера про відхилення транспортного засобу від заданого заздалегідь маршруту.
 • Ідентифікувати водійський персонал, що обслуговував даний транспортний засіб у заданий проміжок часу чи на заданій території. Для ідентифікації водіїв монтується спеціальне обладнання – карт-рідер, що зчитує дані з персональних карток водіїв. Такий контроль використовується для обліку робочого часу та дозволяє визначити персональну відповідальність у позаштатній ситуації.
 • Підвищити продуктивність праці, покращити дисципліну персоналу, розробити ефективну систему оплати та мотивації праці водіїв за рахунок ефективного контролю виконання завдань, маршрутів і графіків руху.
 • Зменшити ймовірність ризиків, пов'язаних з перевищенням швидкості, що дозволяє мінімізувати вплив людського фактору.
 • Скоротити витрати на мобільний зв’язок за рахунок економії на телефонних розмовах диспетчера із водієм, особливо в умовах роумінгу.
 • Формувати різноманітні звіти (загальні та спеціалізовані) за певний період часу та у розрізі транспортних засобів, додаткового обладнання, персоналу тощо. Наприклад, загальні звіти - звіт про пробіг, час роботи, простої, перетин заданих районів, швидкісні режими, заправки і зливи, споживання палива, спрацьовування датчиків; спеціалізовані звіти -  звіт про підрахунок пасажирів, обробіток полів, причіпне та навісне устаткування.
 • Підвищити ефективність управління та покращити якість обліку внаслідок отримання достовірної і оперативної інформації про місцезнаходження автотранспорту і вантажу, пробіг, зупинки, час у дорозі, швидкість руху, витрати палива, виконання маршрутів, графіків руху і т.д.
 • Здійснювати облік пасажирів (підрахунок пасажиропотоків) у громадському транспорті за рахунок використання датчиків підрахунку пасажирів.
 • Для агросектору - розраховувати оброблену площу поля, наносити карти полів, документувати історію обробки полів, ідентифікувати навісне та причіпне устаткування та тип виконуваних польових робіт.
 • Моніторинг всіх учасників процесу транспортування нафтопродуктів -  контроль витрат палива в цистернах мобільних паливозаправників, стаціонарних АЗС, бензовозів.
 • Контролювати загрузку/розгрузку та роботу спеціалізованої техніки (будівельної, дорожньої, кар’єрної тощо.)

Ключові слова: купити GPS моніторинг транспорту у Львові, контроль палива, персоналу і вантажів, проточні датчики рівня витрат палива, on-line моніторинг, GPS Львів, антени GPS/GSM, GPS трекер, GPS мониторинг транспорта во Львове, купить проточные датчики расхода топлива, датчики уровня топлива, контроль топлива, контроль транспорта, персонала, груза, GPS слежение, GPS мониторинг передвижения транспорта, спутниковый мониторинг, купити радіостанції, рації Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard у Львові,  рації у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Хмельницьку, Києві.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів