українська / русский

спаринг віст лого
 
МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАСТОСУВАННЯ GPS МОНІТОРИНГУ :
3. GPS моніторинг сільськогосподарської техніки
3. GPS моніторинг сільськогосподарської техніки

Спеціалізоване рішення для агросектору надає можливість здійснювати моніторинг, управління та контроль сільськогосподарської техніки під час виконання польових робіт.

Сільськогосподарським підприємствам система GPS моніторингу транспорту надасть можливість фіксувати:

 • Місцезнаходження, швидкість та напрям руху, а також історію пересування агротехніки
 • Заправки, зливи та витрати палива під час руху і на стоянках, витрати під час виконання робіт на полях, витрати палива на 1 гектар обробленої площі поля
 • Простої, точний час в'їзду і виїзду з поля, час виконання польових робіт.

 
Окрім цього, система GPS моніторингу транспорту надасть можливість:

 • Наносити карти полів або імпортувати їх з інших картографічних програм
 • Розраховувати оброблену площу поля
 • Контролювати витрати палива (середній розхід на 1 гектар обробленої площі, розхід під час руху, при виконанні польових робіт)
 • Здійснювати контроль відповідності рекомендованим швидкісним режимам під час виконання різних видів робіт
 • Вести облік історії обробки полів, чергування сільськогосподарських культур
 • Виявляти нецільове використання автотранспорту, „ліві рейси”
 • Автоматично ідентифікувати навісне устаткування і визначити вид виконуваних робіт
 • Автоматично ідентифікувати водіїв для обліку робочого часу
 • Задавати розцінки робіт для попереднього розрахунку вартості виконаних робіт
 • Формувати звіти за період та у розрізі полів, механізаторів, техніки, обладнання
 • Порівнювати заплановані польові роботи з фактично виконаними, аналізувати хід виконання польових робіт.

GPS моніторинг паливозаправників
Для агросектору актуальним є використання паливозаправників, які отримують паливо на стаціонарних АЗС та здійснюють оперативну заправку паливом агротехніки на полях в сезон сільськогосподарських робіт. На усіх етапах транспортування та передачі палива існує можливість для зловживань. Тому важливо здійснювати моніторинг всього ланцюжка споживачів палива від нафтобази і заправної станції до агротехніки на полі.

Система GPS моніторингу паливозаправників надасть можливість у режимі реального часу здійснювати контроль палива на усіх етапах його транспортування і передачі – від стаціонарних АЗС чи нафтобаз до агротехніки на полях.

Як показує практика, впровадження GPS моніторингу транспорту на 100 одиницях сільськогосподарської техніки за один сезон може заощадити до 200 тисяч літрів дизельного палива! Вартість системи повертається за 1-3 місяці за рахунок економії!

Контроль водіїв
Для ідентифікації водіїв в кабіні транспортного засобу монтується спеціальне обладнання – зчитувач RFID-карток, що представляє собою карт-рідер, який зчитує дані з персональних карток водіїв. Кожному водієві видається персональна карточка-ідентифікатор. Працюючи на даному транспортному засобі, водій реєструється, вставляючи картку у карт-рідер. Такий контроль використовується для обліку робочого часу водіїв та дозволяє визначити персональну відповідальність у позаштатній ситуації.

Ідентифікація навісного і причіпного устаткування
Для ідентифікації на навісне і причіпне устаткування вмонтовується спеціальна мітка. Така мітка дозволяє однозначно встановити тип підключеного устаткування, час і місце його підключення, ширину захоплення робочого інструменту, рекомендовану швидкість обробки.

За допомогою цієї інформації система GPS моніторингу транспорту визначає з високою точністю площу обробленого поля, тип виконуваних робіт, дотримання швидкості обробки, перекриття і пропуски.

Впровадження такої технології істотно змінює функції обліковців, робота яких полягає в тому, щоб наочно змірювати площу виконаних робіт. Тепер вони можуть отримувати дані про об'єм виконаних робіт безпосередньо з комп'ютера і тільки вибірково оцінювати візуально їх якість.

Система ідентифікації виключає вплив людського фактору, зменшує можливість помилок, неуважності чи зловживань, точно і швидко фіксує об'єктивну інформацію.

Ключові слова: купити GPS моніторинг транспорту у Львові, контроль палива, персоналу і вантажів, проточні датчики рівня витрат палива, on-line моніторинг, GPS Львів, антени GPS/GSM, GPS трекер, GPS мониторинг транспорта во Львове, купить проточные датчики расхода топлива, датчики уровня топлива, контроль топлива, контроль транспорта, персонала, груза, GPS слежение, GPS мониторинг передвижения транспорта, спутниковый мониторинг, купити радіостанції, рації Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard у Львові,  рації у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Хмельницьку, Києві.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів