українська / русский

спаринг віст лого
 
МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАСТОСУВАННЯ GPS МОНІТОРИНГУ :
4. GPS моніторинг вантажних перевезень
4. GPS моніторинг вантажних перевезень

Компаніям, що здійснюють вантажні перевезення, система GPS моніторингу транспорту надасть можливість:

  • Стежити у режимі реального часу за транспортними засобами і вантажами
  • Контролювати дотримання маршруту
  • Виявляти нецільове використання автотранспорту, „ліві рейси”
  • Контролювати час, місце, об’єм заправок/зливів, витрати палива
  • Контролювати відкриття дверей вантажних відсіків і контейнерів
  • Контролювати температуру та вологість контейнерів/ вантажних відсіків
  • Зменшити витрати на передачу даних в роумінгу (для міжнародних перевізників)
  • Здійснювати транспортну логістику
  • Формувати різні спеціалізовані звіти.

Стежити у режимі "on-line" за транспортним засобом і вантажем
Використання GPS трекера дозволить контролювати у режимі "on-line" переміщення автомобілів і вантажів. Дані відображаються на електронній карті та узагальнюються у вигляді звітів.

Контролювати дотримання маршруту
За допомогою диспетчерського програмного забезпечення на електронній карті задаються контрольні зони та маршрути для будь-якого автомобіля. Про відхилення від маршруту або перетин меж контрольної зони повідомляється диспетчера та фіксується у звітах.

Контроль палива
До GPS трекера підключають датчики палива. Система реєструє час, місце і об'єм заправок і зливів палива, його витрати у процесі руху.

Контролювати відкриття дверей вантажних відсіків і контейнерів
Контролювати відкриття дверей вантажних відсіків і контейнерів можливо при використанні  датчиків відкриття дверей. Система фіксує місце і час відкриття контейнера або вантажного відсіку автомобіля і повідомляє про це диспетчера або відповідального менеджера.

Контролювати температуру контейнера/ вантажного відсіку
Контролювати температуру контейнера/ вантажного відсіку можливо при використанні  датчиків температури. Система формує звіт про відхилення від заданого температурного режиму.  Дані можна переглянути у вигляді спливаючого повідомлення про порушення температурного режиму в реальному часі, звіту про відхилення від заданих значень за будь-який встановлений період, а також у вигляді графіка.

Зменшити витрати на передачу даних в роумінгу до цін національних операторів мобільного зв'язку за рахунок використання GPS трекера з вісьмома слотами для SIM-карт. У бортовий контролер встановлюються декілька SIM карт операторів тих країн, по яких планується переміщення автомобіля. Це дозволяє значно (у десятки разів) зменшити витрати на передачу даних по каналу GPRS в роумінгу. Дана функція є дуже важливою  для перевізників, що здійснюють міжнародні перевезення.

Ключові слова: купити GPS моніторинг транспорту у Львові, контроль палива, персоналу і вантажів, проточні датчики рівня витрат палива, on-line моніторинг, GPS Львів, антени GPS/GSM, GPS трекер, GPS мониторинг транспорта во Львове, купить проточные датчики расхода топлива, датчики уровня топлива, контроль топлива, контроль транспорта, персонала, груза, GPS слежение, GPS мониторинг передвижения транспорта, спутниковый мониторинг, купити радіостанції, рації Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard у Львові,  рації у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Хмельницьку, Києві.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів