українська / русский

спаринг віст лого
 
МОЖЛИВОСТІ ТА ЗАСТОСУВАННЯ GPS МОНІТОРИНГУ :
5. GPS моніторинг спецтехніки (будівельної, дорожньої та ін.)
5. GPS моніторинг спецтехніки (будівельної, дорожньої та ін.)

Система GPS моніторингу транспорту дозволяє у режимі реального часу контролювати роботу спецтехніки (будівельної, кар’єрної, дорожньої, інкасаторських машин тощо).

Система GPS моніторингу транспорту надасть можливість:

  • Стежити у режимі реального часу за роботою спецтехніки
  • Контролювати час, місце, об’єм заправок/зливів, витрати палива
  • Здійснювати підрахунок мотогодин
  • Контролювати дотримання маршруту, перетин контрольних зон
  • Виявляти нецільове використання автотранспорту, „ліві рейси”
  • Підключити спеціалізовані датчики
  • Формувати різні спеціалізовані звіти.

Стежити у режимі реального часу за роботою спецтехніки
Використання GPS трекера дозволить контролювати у режимі "on-line" переміщення спецтехніки і вантажів. Дані відображаються на електронній карті та узагальнюються у вигляді звітів.

Контроль палива
Спецтехніка характеризується відносно високими витратами палива і одночасно незначним переміщенням по місцевості, наприклад – екскаватори, бульдозери, навантажувачі. Інша група спецтехніки має витрати палива майже (або повністю) незалежні від пробігу, наприклад – додатковий двигун міксера бетономішалки або рефрижератора.

У таких випадках для контролю палива доцільно використовувати датчики рівня палива та проточні датчики палива (витратоміри /лічильники палива). На відміну від датчика рівня палива, який встановлюється безпосередньо в бак, проточні датчики палива встановлюються в розриві паливної системи і показують, не рівень палива, а скільки палива використав двигун. Система GPS моніторингу транспорту фіксує час, місце і об'єм заправок і зливів палива, його витрати у процесі руху чи роботи спецтехніки.

Підключити спеціалізовані датчики
Наприклад, на бетоновози можуть бути встановлені датчики, які фіксують напрямок обертання ротора міксера. Також можна фіксувати роботу стріли будівельного крана,  вивантаження вантажу самоскидом і т.д.

Контролювати дотримання маршруту, перетин контрольних зон
За допомогою диспетчерського програмного забезпечення на електронній карті місцевості задаються контрольні зони та маршрути. Про відхилення від маршруту або перетин меж контрольної зони повідомляється диспетчера та фіксується у звітах.

Ключові слова: купити GPS моніторинг транспорту у Львові, контроль палива, персоналу і вантажів, проточні датчики рівня витрат палива, on-line моніторинг, GPS Львів, антени GPS/GSM, GPS трекер, GPS мониторинг транспорта во Львове, купить проточные датчики расхода топлива, датчики уровня топлива, контроль топлива, контроль транспорта, персонала, груза, GPS слежение, GPS мониторинг передвижения транспорта, спутниковый мониторинг, купити радіостанції, рації Icom, Motorola, Kenwood, Vertex Standard у Львові,  рації у Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Хмельницьку, Києві.

НАШІ КОНТАКТИ:
79026, м.Львів,
вул. Ак. Сахарова, 43
тел.: (032) 297-11-15
GPS координати:
N 49°49′18″, E 24°00′55″
НОВИНИ:
20.05.2013
НВКП „Спаринг-Віст” – технічний партнер на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

08.11.2012
НВКП „Спаринг-Віст” провів семінар на Хмельницькій АЕС на тему "Цифрова система MotoTRBO".

18.10.2012
НВКП „Спаринг-Віст” спільно з компанією „Motorola Solutions” 18 жовтня 2012р. провели семінар „MotoTRBO: сучасне цифрове рішення у радіозв'язку”.

| © 2012 Sparing-Vist, All Rights Reserved |
| radio@sparing-vist.ua |

Каталог україномовних сайтів